WebÁruház WebÁruház



 
Részletes patron- és tonerkereső
Nyitvatartás Hétfő - Péntek: 9:00 - 17:00 (061) 422-0394

 

Kábelek


> Szűkítési lehetõségek <

1-25-ig Össz.: 128

Növekvő irány beállítása
oldalanként
Oldal:
  1. 1
  2. 3
  • LOGILINK UA0144B LOGILINK - USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 Adapter

    Jellemzők - Fast Ethernet USB 2.0 to RJ45 adapterAutomatic speed detectionCompliance with USB 2.0 standard specificationLED for USB and network Általános adatok - Eszköz típusa: Network adapter - Form Factor: External - Interface (Bus) Típus: USB 2.0 Hálózat - Portok: 10/100 Ethernet -... További információk

    Ár (bruttó): 4 610 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • GEMBIRD NIC-MU2-01 Gembird Micro USB 2.0 LAN adapter

    Általános adatok - Eszköz típusa: Network adapter - Form Factor: External - Interface (Bus) Típus: USB 2.0 Hálózat - Portok: 10/100 Ethernet - Kapcsolat: Wired - Cabling Típus: Ethernet 10Base-T, Ethernet 100Base-TX - Data Link Protocol: Ethernet, Fast Ethernet - Data Transfer Rate: 100... További információk

    Ár (bruttó): 1 930 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • LOGILINK patch kábel, CAT 6 U/UTP, EconLine 10m, szürke

    LogiLink EconLine - Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M) - 10 m - UTP - CAT 6 - grey Unshielded Twisted Pair CableCopper-clad aluminum wireFlexible PVC jacket Általános adatok - Network Cable Típus: Patch cable - CAT 6 - Technology: Unshielded twisted pair (UTP) - Jacket Material: Flexible... További információk

    Ár (bruttó): 1 420 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • LOGILINK patch kábel, CAT 6 U/UTP, EconLine 7,5m, szürke

    LogiLink EconLine - Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M) - 7.5 m - UTP - CAT 6 - grey Unshielded Twisted Pair CableCopper-clad aluminum wireFlexible PVC jacket Általános adatok - Network Cable Típus: Patch cable - CAT 6 - Technology: Unshielded twisted pair (UTP) - Jacket Material: Flexible... További információk

    Ár (bruttó): 1 080 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • LOGILINK patch kábel, CAT 5e F/UTP 10m szürke

    LogiLink - Patch cable - RJ-45 (M) to RJ-45 (M) - 10 m - foiled unshielded twisted pair (F/UTP) - CAT 5e - grey Shielded Twisted Pair CableCopper-clad aluminum wireFlexible PVC jacket Általános adatok - Network Cable Típus: Patch cable - CAT 5e - Technology: Foiled unshielded twisted pair... További információk

    Ár (bruttó): 1 250 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • LOGILINK CAT 5e Patchkabel U/UTP 305 Meter, CCA

    LogiLink - Bulk cable - 305 m - UTP - CAT 5e 4 x 2 AWG26/7, twisted pairAccording to the Standards: EIA/TIA 568 B.2, EN 50173-1, ISO/IEC 11801 Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Unshielded twisted pair (UTP) - Jacket Material: PVC - American Wire Gauge... További információk

    Ár (bruttó): 21 490 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • TRACER Mobile ready elosztó, 1.5 m, fekete (5 aljzat)

    Tracer Multiple ready - Energiaellátás strip - AC - output connectors: 5 (French / UTE) - 1.5 m - black Power Guard surge protector is a very efficient and economical solution surging the computer equipment home and office as well. Jellemzők - A lightening switcher with integrated anti-circuit... További információk

    Ár (bruttó): 4 710 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • Linkbasic UTP installációs kábel cat.5e 305m 100% réz

    Linkbasic Copper solution - Bulk cable - 305 m - UTP - CAT 5e - solid - RAL 7004 Solid bare copper conductorColor-coded PE insulation Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Unshielded twisted pair (UTP) - Jacket Material: PVC - American Wire Gauge (AWG): 24 -... További információk

    Ár (bruttó): 30 790 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

  • Gembird SFTP solid cable, cat. 6A, LSZH, 305m, gray

    cablexpert - Bulk cable - 305 m - screened shielded twisted pair (SSTP) - CAT 6a - solid - grey Screened Shielded Twisted Pair (SSTP) CAT 6A LAN cableHigh quality full copper solid conductorsLow Smoke Zero Halogen (LSZH) jacket Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 6a -... További információk

    Ár (bruttó): 55 890 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

  • Gembird UTP solid cable, cat. 5e, 305m, yellow

    cablexpert - Bulk cable - 305 m - UTP - CAT 5e - solid - yellow UTP unshielded LAN cable with solid wiresHigh quality full copper conductorsCategory 5E Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Unshielded twisted pair (UTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 -... További információk

    Ár (bruttó): 30 190 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

  • Gembird FTP solid gray gel cable, cat. 5e, AWG 24 CU, 305m (outdoor-gel)

    Gembird - Bulk cable - 305 m - FTP - CAT 5e - solid - black FTP shielded LAN cable with solid wires High quality full copper conductorsFor outdoor use: extra water resistance by the gel filling Category 5E Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Foiled twisted... További információk

    Ár (bruttó): 45 290 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

  • Gembird FTP kat.5e huzal, 100m, szürke

    Gembird - Bulk cable - 100 m - FTP - CAT 5e - solid - grey FTP shielded LAN cable with solid wiresHigh quality CCA conductorsCategory 5E Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Foiled twisted pair (FTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 - Jellemzők: Solid -... További információk

    Ár (bruttó): 5 770 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • Gembird FTP kat.5e sodrott érpárú kábel, 7x0,18mm CCA 305m, szürke

    Gembird - Bulk cable - 305 m - FTP - CAT 5e - stranded - grey FTP shielded LAN cable with stranded wiresCCA conductorsCategory 5E Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Foiled twisted pair (FTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 - Jellemzők: Stranded - Hossza:... További információk

    Ár (bruttó): 17 790 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • Gembird FTP Cat.5e huzal, 0.51 mm CCA, 305m, szürke

    Gembird - Bulk cable - 305 m - FTP - CAT 5e - solid - grey FTP shielded LAN cable with solid wiresCCA conductorsCategory 5E Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Foiled twisted pair (FTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 - Jellemzők: Solid - Hossza: 305... További információk

    Ár (bruttó): 16 990 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • Gembird UTP Cat.5e huzal, 100m, szürke

    Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Unshielded twisted pair (UTP) - Jellemzők: Solid - Hossza: 100 m - Színe:... További információk

    Ár (bruttó): 9 480 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • Gembird UTP Cat.5 huzal, CCA 305m (tekercs), szürke

    Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Unshielded twisted pair (UTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 - Jellemzők: Solid, REELEX package - Hossza: 304.8 m - Színe: Grey Miscellaneous - Compliant Standards: ISO 9002, RoHS,... További információk

    Ár (bruttó): 12 375 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • Gembird SFTP kat.5e huzal, 305m, szürke

    Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Shielded foiled twisted pair (SFTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 - Jellemzők: Solid, REELEX package - Hossza: 305 m - Színe: Grey Miscellaneous - Compliant Standards: ISO 9002, RoHS, WEEE Gyártói garancia -... További információk

    Ár (bruttó): 36 990 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

  • Gembird FTP kat.5e huzal, 305m, szürke

    Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Foiled twisted pair (FTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 - Jellemzők: Solid, REELEX package - Hossza: 304.8 m - Színe: Grey Miscellaneous - Compliant Standards: ISO 9002,... További információk

    Ár (bruttó): 32 690 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

  • Gembird FTP kat.5e sodrott érpárú kábel, 305m, szürke

    Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Foiled twisted pair (FTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 - Jellemzők: Stranded, REELEX package - Hossza: 304.8 m - Színe: Grey Miscellaneous - Compliant Standards: ISO 9002,... További információk

    Ár (bruttó): 28 990 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

  • Gembird UTP kat.5e huzal, 305m, szürke

    Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Unshielded twisted pair (UTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 - Jellemzők: Solid, REELEX package - Hossza: 304.8 m - Színe: Grey Miscellaneous - Compliant Standards: ISO 9002,... További információk

    Ár (bruttó): 31 390 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

  • Gembird UTP kat.5e sodrott érpárú kábel, 305m, szürke

    Általános adatok - Network Cable Típus: Bulk cable - CAT 5e - Technology: Unshielded twisted pair (UTP) - American Wire Gauge (AWG): 24 - Jellemzők: Stranded - Hossza: 304.8 m - Színe: Grey Miscellaneous - Compliant Standards: ISO 9002,... További információk

    Ár (bruttó): 25 890 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

  • Natec Toslink optikai kábel, fekete, 1 m, bliszter

    Natec EXTREME MEDIA - Digital audio cable (optical) - TOSLINK (M) to TOSLINK (M) - 1 m - fibre optic - black Support lossless signal transmission from Blu-ray/DVD player to the audio systemSupports 5.1 surround audio signal transfer Általános adatok - Cable Típus: Digital audio cable... További információk

    Ár (bruttó): 1 215 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

  • Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

    IC Intracom - Network cable - LC single-mode (M) to SC single-mode (M) - 1 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS2 - halogen-free - yellow Compatible with multimode fiber applicationsHigh bandwidth to support longer distancesEconomical solutionIdeal for use in applications Gigabit... További információk

    Ár (bruttó): 2 430 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 3 év

  • Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

    IC Intracom - Network cable - LC single-mode (M) to LC single-mode (M) - 3 m - fibre optic - 9 / 125 micron - OS2 - halogen-free - yellow Compatible with multimode fiber applicationsHigh bandwidth to support longer distancesEconomical solutionIdeal for use in applications Gigabit... További információk

    Ár (bruttó): 3 440 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 3 év

  • DIGITUS BELDEN CAT 5e sodrott érpárú installációs kábel, 305m

    Belden DataTwist 5e - Bulk cable - 305 m - UTP - CAT 5e - solid - grey This cable supports Category 5 enhanced applications, such as 100Base-TX, 100Base-VG AnyLAN, and 155 ATM and is ideal for Category 5 enhanced applications like Gigabit Ethernet. Jellemzők - Polyolefin insulated... További információk

    Ár (bruttó): 33 290 Ft


    Elérhetőség   Külső raktárról
    Átvehető: 3 munkanap
    Garancia Garancia: 2 év

    Ingyenes házhozszállítás! Ingyenes kiszállítás!

Oldal:
  1. 1
  2. 3