WebÁruház WebÁruház



 
Részletes patron- és tonerkereső
Nyitvatartás Hétfő - Péntek: 9:00 - 17:00 (061) 422-0394

 

Házhoz szállítás bármely magyarországi címre

Bruttó 10.000 Forint alatti rendelés esetén 1490 Forint,
Bruttó 10.000 - 24.999 Forintig 990 Forint,
Bruttó 25.000 Forint felett INGYENES
* kivétel speciális szállítást igénylõ termékek



 

Média konverter, TP-LINK MC220L

Webes ár

A weben szinte mindig olcsóbb! Kérjük vedd figyelembe, hogy az itt látható ár online vásárlásra vonatkozik. Ha a boltunkban vásárolod meg a terméket, akkor előfordulhat eltérés, az itt látható árhoz képest.

Br. 9 890 Ft
webes ár

  • 2 db felett 9 402 Ft /db és a megtakarítás 5%
  • 3 db felett 9 303 Ft /db és a megtakarítás 6%
  • 5 db felett 9 105 Ft /db és a megtakarítás 8%
- Támogatott szabványok és protokollok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x. - Half/Full-Duplex továbbítási mód FX porton. - Hullámhossz: 850nm. - 1 db gigabites SFP csatlakozó. - 1 db 1000Mbps RJ-45 csatlakozó (Auto MDI/MDIX). - Állapotjelző LED. - Teljesítmény: max. 3.95W. -...

Átvehető vagy szállítható 3-4 héten belül

Ezt a terméket kizárólag rendelésre hozatjuk, várhatóan 3-4 hét(!) alatt érkezik meg. Ekkor lesz átvehető vagy szállítható.
Szállítás esetén előzőleg e-mailban értesítést küldünk. (A szállítás várható legkésõbbi ideje: 2019-09-24)
Személyes átvétel esetén értesítünk, amikor a termék átvehető. (Várhatóan legkésõbb 2019-09-23)
A termék a rendelést követő 24 óra elmúltával nem mondható le.

Kérésre házhoz is szállítjuk

Kérdésed van a termékkel kapcsolatban? Vagy telefonon rendelnél? (061) 422-0394

Ez a termék 98 plusz hűségpontot ér!

Utolsó frissítés:
2019-08-24 20:30:18


 

- Támogatott szabványok és protokollok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x.
- Half/Full-Duplex továbbítási mód FX porton.
- Hullámhossz: 850nm.
- 1 db gigabites SFP csatlakozó.
- 1 db 1000Mbps RJ-45 csatlakozó (Auto MDI/MDIX).
- Állapotjelző LED.
- Teljesítmény: max. 3.95W.
- Működési hőmérséklet: 0°C - +40°C.
- Működési páratartalom: 10% - 90%.
- Méret: 94.5 mm x 73 mm x 27 mm.


További információk

Webáruház cikkszám8934
GyártóTP-LINK
Gyártói cikkszám115651
Garancia3 év


Termékösszehasonlítások betöltése...

Garancia

A garancia részleteinek megjelenítéséhez kattints ide